Kështu duket Luana zeshkane

Ajo është një prej moderatoreve dhe këngëtareve më tërheqëse në Kosovë e Shqipëri.

Është fjala për Luana Vjollcën që po bëhet çdo ditë e më e pëlqyer për publikun.

Luana është gjithmonë e përfolur në publik e medie rozë.

Atë e gjejmë shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një imazh ku shihet me flokë të zeza dhe po duket tejet ndryshe.