Kështu duket modelja Bella Hadid, pa make-up e filtera

Modelja e njohur Bella Hadid, ka venë në pah linjat e saj perfekte.

Ajo ka ndar disa foto në Instagram për ndjekësit e saj nga pushimet.

E veshur me bikini ngjyrë të kaltër, modelja theksoi këmbët e gjata dhe trupin e bukur.

Ajo ka shkruar “Sapo u zgjova, rez.ikohet, mos e lini një vajzë të përgjumur në diell”./Indeksonline