Kështu duket Morena Taraku kur del në “Shopping”

Morena Taraku është njëra ndër personazhet më të kometuara por jo vetëm.

Çdo postim i saj kthehet në lajmin e ditës duke u komentuar kështu nga të gjithë, paraqitjet e saja janë kryefjala e mediave rozë, shkruan “Kosovarja”.

Ndërkaq edhe në postimin e fundit nuk kishte si të ndodhte ndyshe.

Morena ka dalur për “shopping” dhe veshja e saj morri vëmendje të madhe, me shumë stil dhe klasë sigurisht, bukuroshja po duket shumë bukur. /Kosovarja/