Web Analytics
BallinaSHOWBIZKështu duket Rina pa grim dhe vetëm në robdishan

Kështu duket Rina pa grim dhe vetëm në robdishan

Rina Balaj ka kaluar disa ditë të mira pushimi në Afrikë.

Nga atje ajo solli imazhe të shumta ku u shfaq tepër tërheqëse.

Së fundi ajo postoi një video të re në instastory.

Pa grim dhe vetëm në robdishan Rina po duket kaq joshëse./InfoKosova

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit