Kështu duket Sara Hoxha komplet natyrale

Sara Hoxha është njëra ndër personazhet më të komentuarat, ajo tashmë është bërë nënë e një vajze me emrin Poem.

Sara është në lidhje dashurie me reperin e njohur Ledri Vula e kjo e bën akoma më shumë të jetë në qendër të vëmendjes.

Ndërkaq Sara njihet si një vajzë shumë e thjeshtë dhe natyrale, një foto që ka postuar Sara në Insta story ka rënë në sy.

Ajo duket shumë bukur edhe pa pikën e grimit./Kosovarja/