Web Analytics
BallinaSHOWBIZKështu duket Shkurte Gashi me ngjyrë të kaltër të syve

Kështu duket Shkurte Gashi me ngjyrë të kaltër të syve

Shkurte Gashi është ndër zërat më të veqantë të muzikës shqiptare.

Ajo së fundi ka sjellur projektin e fundit bashkëpunim me Bardhin dhe Nora Istrefin, e projekti u prit mjaft mirë nga publiku.

Shkurta ka ndarë një imazh më ndjeksit ku shihet e veshur në veshje lëkure.

Ndërsa në sy bie ngjyra e syve që si duket këngëtarja ia ka ndërruar më ndihmën e lenteve./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit