Kështu duket sot vajza më e bukur e Prishtines

Me sy të shkruar dhe të gjitha tiparet e një bukuroshe, Diellza Bunjaku për vite me radhë e ka mbajtur bindshëm epitetin e më të bukurës së Prishtines.

Diellza Bunjaku me natyralitetin e origjinalitetin e saj, ra në sy që kur doli për herë të parë në skenë.

Ajo, shpejtë u bë një nga modelet më të angazhuara.

Diellza, ka vite që e ka lënë pas botën e modës, pasi po jeton jashtë vendit, ajo  ende shkëlqen, edhe më shumë përkrah dy vajzave të saj./Kosovarja/