Web Analytics
BallinaSHOWBIZKështu duket Tayna me flok të parregulluara

Kështu duket Tayna me flok të parregulluara

Tayna në çdo kohë duket bukur dhe ka një stil superior.

Por, aty këtu shfaqet e thjeshtë dhe pa komplekse, ku duket krejt ndryshe.

Në një imazh të fundit, këngëtarja shihet me flokë të çrregulluara, saqë merr vëmendje të madhe.

Por, sigurisht shkëlqimi në fytyrë nuk i mungon asnjëherë, theksojmë, Tayna mbetët aktive në skenën muzikore./kosovarja

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit