Kështu duket trupi i Libertës në bikini

Moderatorja Liberta Spahiu ndodhet në pushime bashkë me shoqërinë e saj.

Nga atje nuk kanë munguar sot gjatë tërë ditës imazhet dhe videot e ndryshme që ka ndarë me ndjekësit e saj.

Liberta nuk ka hezituar të sjellë video edhe në bikini duke treguar trupin e saj të perfeksionuar.

Ndryshe, moderatorja e Prives deklarohet të jetë ende beqare./Kosovarja/