Reperja Tayna nuk e ka ndërmend të ndalet me fotografi e video të nxehta, shkruan “InfoKosova”.

Pas shumë sukseseve në karrierën e saj, ajo ka vendos që për fansat në Instagram të ndaj një video ku shihet duke i tund të pasmet e mëdha.

Reperja kësaj radhe duket shumë joshëse dhe me anë të kësaj videoje ajo tregon se ka çfarë të reklamoj.

E veshur shumë bukur me një pamje të “zjarrtë” Tayna kështu vallëzon./InfoKosova/