Web Analytics
BallinaUncategorizedKështu e edukon Blero të bijën, Taren

Kështu e edukon Blero të bijën, Taren

Blero është këngëtari modern që për vite me rradhë ka sjell këngë hite dhe një frymë të re në tregun muzikor shqiptar.

Këngëtari gjatë viteve sa është në botën e artit dhe muzikës, nuk është folur veç për jetën e tij profesionale.

Siç dihet, privatja e Bleros ka qenë dhe mbetet bukfalisht publike dhe tejet e komentuar.

Këngëtari është baba i një vajze, Tares që tashmë është 12 vjeç, e të cilen e edukon edhe me frymën e atdhedashurisë, të heroizmit dhe atyre që dhanë gjithçka për këtë vend.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit