Web Analytics
BallinaUncategorizedKështu e lumturoi bora Vjollca Buqajn

Kështu e lumturoi bora Vjollca Buqajn

Vjollca Buqaj, një grua e zonja e cila përkushtimin ndaj profesionit si të këngëtares ashtu edhe të infermierës nuk e ndali asnjëherë.

Ajo është pjesë e tregut muzikore me dekada, duke i dhuruar publikut projekte të shumta me zërin e saj të mrekullueshme.

Me vullet dhe punë të pandalshme ajo e ka deshmuar veten si një femër e suksesshme.

Vjollca poashtu është dalluar gjithmonë për elegancën në paraqitjet e saj para publikut, e cila nuk i mungon as në ditët e sotme.

Veç karrierës ajo gjen kohë edhe për tu relaksuar.

E duke qenë se jemi në stinën e dimrit bora po i mungon vendit tonë, kështu shumë fytyra publike po vizitojnë vende të ndryshme turistike për ta shijuar borën.

Edhe Vjollca ndodhet në një ambient të tillë ku shihet se po relaksohet shume./Kosovarja/

Rrjetet Sociale

630,781FansaPëlqeje
28,195NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit