Kështu e nisë ditën Learta Jakupi

Learta Jakupi është njëra ndër personazhet më të komentuara por edhe më të dashura të publikut shqiptar.

Çdo postim i saj në rrjete sociale merr vëmendje të madhe, shkruan “Kosovarja”.

Jeta e saj private bie në sy më së shumti, fëmijët e saj dhe bashkëshorti Kushtrrimi janë shënjestra e mediave rozë pothuajse çdo ditë.

Së fundmi ajo që ra në sy është një foto që kishte postuar Learta, ku shihet vajza e saj Matina.

Si duket Learta sot e paska nisur ditën plot pozitivitet. /Kosovarja/