Web Analytics
BallinaUncategorizedKështu e thërret Shkurte Gashi vjehrrën e saj

Kështu e thërret Shkurte Gashi vjehrrën e saj

Këngëtarja Shkurte Gashi, ka ndarë pamje në rrjetet sociale me rastin e ditëlindjes së vjehrrës së saj.

Shkurta është përkujdesur që të urojë vjehrrën e saj edhe publikisht, përmes rrjeteve sociale.

“Festa e ditëlindjes së mamit” .

Keshtu është shprehur këngëtarja duke dëshmuar afërsinë dhe raportin me vjehrrën që në mënyrën se si Shkurta e thërret.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit