Kështu e timos cigaren Jasmina

Jasmina Kadriu, ka publikuar dy fotografi në llogarinë e saj instagram.

Ajo shihet e veshur me një këmishë të bardhë dhe një cigare të ndezur, shkruan InfoKosova.

Të shumta ishin komentet pozitive të cilat mori nga fansat e saj kur numron mbi 387 mijë followersa në instagram.

Kujtojmë se Jasmina doli çift nga emisioni me Andin, lidhje e cila nuk iu zgjati shumë./InfoKosova/