Web Analytics
BallinaSHOWBIZKështu e uron Diellza Kolgeci kunatën për ditëlindje

Kështu e uron Diellza Kolgeci kunatën për ditëlindje

Ajo është ndër personazhet më të përfolura në showbizin shqiptarë.

Bëhet fjalë për Diellza Kolgecin.

Diellza e bukur, më e bukura e Kosovës, e të bukur e ka edhe kunatën, gjegjësisht motrën e bashkëshortit.

Kunata e ish “Miss Kosovës”, është Floriana Rugova.

Dikur modele e organizatore e sfilatave të bukurisë në vend.

Sot, Floriana feston ditëlindjen dhe një urim i bukur e nga zemra i drejtohet edhe nga Diellza, shkruan “Kosovarja”.

Diellza, Florianen e quan “Halla e Elenes”.

Ky është urimi:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit