Kështu e uron Egzona vajzën e saj për ditëlindje

Sot në shtëpinë e Albatrit Muqiqit dhe Egzonës ka festë!

Vajza e madhe e tyre sot feston ditëlindjen e saj të pestë.

 

Në një postim Egzona ka uruar vajzën e saj me fjalët më të mira.

“Princesha jem Urime ditelindjen ishalla feston edhe 100vite si ta don zemra jote me shendet e krjet tmira e Botes, te Dua pafundsisht” ka shkruar ajo./