Web Analytics
BallinaUncategorizedKështu e uron kunata e saj Gigi, Dua Lipën për ditëlindje

Kështu e uron kunata e saj Gigi, Dua Lipën për ditëlindje

Dua Lipa feston ditëlindjen.

Këngëtarja kosovare me famë botërore sot ka një ditë të veccantë, Dua feston ditëlindjen e saj të 26-të.

Urimet ndaj bukuroshes nga Peja ishin të shumta, por vlen të veçohen ato nga personat e saj të dashur familjarë ose jo.

Nuk mungoi as urimi nga kunata e saj Gigi e cila nuk hezitoi ti thotë fjalët më të bukura për Duan.

“Urime ditëlindjen ëmbëlsirë, ne të duam ty, ti urojmë të gjitha të mirat sot e gjithë vitin”, shkroi ajo sipër imazhit të përbashkët.

Rikujtojmë se Gigi dhe Bella fillimisht nuk e kishin përkrahur lidhjen e vëllaut me kosovaren, por më pas ndryshoi gjithccka dhe ato u bënë shumë të afërta./Lajmi

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit