Kështu e ushqen vajza e madhe e Ermalit motrën e saj

Ermal Fejzullahu është një nga këngëtaret më të famshëm në publikun shqiptar i cili përveq karrierës të bujshme që ka, ai është një bashkëshort dhe baba i përkushtuar ndaj familjes së tij.

Ermali cilësohet si një nga personat që kalon shumë kohë me familjen e tij e që këto momente të bukura i ndan edhe për fansat që janë të shumtë.

Vajza e madhe është rritur goxha shumë,saqë po meret me ushqyerjen e motrës së vogël e cila erdhi në jetë muaj më parë.

Që është një motër e kujdesshme e tregoj edhe Ermali duke publikuar në llogarinë e tij në Instagram një video në të cilën shihet Buna duke u kujdesur për motrën e vogël.

Jo më kot thonë se kush ka motra botën ka, e kjo video e dëshmon më së miri.

Shiko Videon:

https://www.facebook.com/kosovarjavideo/videos/2231772567131551/?t=0