Kështu falënderon Tuna të gjithë ata që e uruan për ditëlindje

Këngëtarja Tuna dje e ka festuar ditëlindjen.

Këngëtarja Altuna Sejdiu e njohur për publikun si Tuna, sot feston ditëlindjen e 35-të.

Kësaj radhe, këngëtarja ka festuar pranë personave më të dashur për të në Chicago, ndërsa nuk munguan pamjet nga atje.

E një ditë pas ditëlindjes Tuna ka falënderuar të gjithë ata që kanë gjetur kohë për ta uruar.

‘Faleminderit të gjithëve për urimet tuaja’, shkruan këngëtarja.

Këngëtarja i ka publikuar disa imazhe dhe duket atra.ktive e me stil./Lajmi.net/