Kështu flladitet vajza bukuroshe e Albërije Hadërgjonajt

Anxhelina Hadërgjonaj merr vëmendjen sërish.

Anxhelina ka shfrytëzuar në maksimum këtë verë duke vizituar thuajse gjitha vendet më të bukura të Shqipërisë.

Nga çdo destinacion i ri, bukuroshja ka ndarë foto të reja me ndjekësit e saj, e nuk kanë munguar as ato provokueset.

Në foton e ndarë së fundmi ajo paraqitet në rroba plazhi dhe si gjithmonë fascinon me format e saj.

Sipër fotos ajo shkroi:

“Qetu tu u flladit”