Web Analytics
BallinaUncategorizedKështu i del diellit përpara Jessica

Kështu i del diellit përpara Jessica

Jessica nuk është se bën foto vetëm brenda ambienteve.

Biondia bukuroshe shpesh del jashtë në natyrë dhe merr rreze dielli, aq të nevojshme në këto ditë dimri.

Por, rrezet ajo i merr edhe te gjoksi i saj.

Të paktën kështu u pa nga një foto që u publikua në rrjetet sociale nga ana e saj.

Nga bluza e hapur, Jessicës sa s’i kishte dal gjoksi.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit