Kështu i ‘dridhet’ gjoksi derisa ec Marina Vjollces

Marina Vjollca është bërë nënë për herë të parë para disa muajve.

Ajo ka sjellur në jetë vajzën që e quajti Marget kombinim i emrit të saj dhe bashkëshortit Getoarit.

Mirëpo, nga shtatzënia ajo ka fituar linja edhe më të bukura trupore.

Kjo vërehet në gjoksin e saj në secilën veshje./InfoKosova/

Shiko videon: