Kështu i fryen buzët Ronela Hajati

Është nga këngëtaret më të veçanta të skenës muzikore, e cila përveq zërit të embël që ka, ajo njihet edhe si këngëtarja e vetme që nuk ka bërë ndërhyrje kirurgjike.

Edhe pse viteve të fundit janë në “trend” ndërhyrjet, siç shihet Ronela është e kënaqur me veten dhe është ashtu siç e ka bërë nëna.

Përveq bukurisë natyrale që posedon Ronela është aktive edhe në rrjete sociale, ku ndanë fotografi e video të shumta nga jeta e saj personale.

Së fundmi ka publikuar një video në të cilën ka fryrë buzët me mbishkrimin “Buzqingji”, ku në një far forme ka “qeshur” ato të cilat kanë bërë ndërhyrje kirurgjike./Kosovarja/

Shiko Videon:

https://www.facebook.com/kosovarjavideo/videos/178161310072869/?t=0