Kështu i hidhet në krahë Gëzimja Hamzes

Gëzimja u bë e njohur si reja e këngëtares së njohur Remzie Osmani.

Që nga atëherë emri i saj është shumë i përfolur nga mediet rozë.

Ajo në çdo paraqitje vjen tejet speciale edhe pse është shtatzënë ndan imazhe të ndryshme duke e shijuar këtë pritje të ëmbël në maksimum.

Çifti i bukur nuk po i ndal shëtitjet nëpër vende të ndryshme të botës duke ndarë edhe imazhe të ndryshme nga aty.

Së fundmi ishte Gëzimja ajo e cila ndau një imazh të bukur krahë burrit të saj të cilët janë veshur thjeshtë dhe po duken shumë të lumtur!/Kosovarja/