Kështu i kalon ditët e karantiës Afërdita

Si gjithë të tjerët edhe këngëtarja e njohur Afërdita Demaku po i kalon me vështirësi ditët e pandemisë.

Ajo në shumicën e rasteve merr vëmendje me paraqitjet që publikon për ndjekësit e saj, shkruan “Kosovarja”.

Edhe në këtë kohë, ajo shihet që ka dal për tu relaksuar në një hapësirë malore.

Pasi që jemi mësuar ta shohim gjithmonë në fustana të rëndë dhe e rregulluar në mënyrë perfekte, Afërditës edhe ky stil i shkon shumë.

Me një stil sportiv, këngëtarja duket tejet e veçantë.