Web Analytics
BallinaSHOWBIZKështu i provokon çikat Yll Limani

Kështu i provokon çikat Yll Limani

Këngëtari simpatik Yll Limani, padyshim që është një nga më të pëlqyerit vitet e fundit.

Ka një listë të gjatë këngësh hite, të cilat vazhdojnë të dëgjohen me endje nga publiku.

Ylli, nuk e le pas dore as aktivitetin në rrjete sociale dhe në fotot e fundit shfaqet atraktiv, madje e fton dikë të jetojnë bashkë në deti.

A është ky provokim?/Kosovarja/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit