Web Analytics
BallinaSHOWBIZKështu i reagon Morena Taraku, Loredanes

Kështu i reagon Morena Taraku, Loredanes

Në jetën publike shqiptare, ka femra me shumicë, shumë prej tyre të pashme e atraktive.

Ndër këto femra, janë edhe modelet e këngëtaret, shumë të përfolura në median rozë.

Nuk bëjnë përjashtim as reperja Loredana Zefi dhe modelja e këngëtarja morena Taraku, mjaftë e përfolur për jetën dhe stilin e saj.

Morena, duket se e ka “pikë të dobët” Loredanen, së ciles i komenton e reagon me shumë dashuri në foto të ndryshme të postuara në rrjete sociale./kosovarja

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit