Kështu i ushqen zogjtë Ryva Kajtazi

Ryva Kajtazi së fundmi po qëndron aktive në rrjete sociale.

Shumë momente nga përditshmëria e puna e saj kemi rastin ti shohim në Instagram.

Së fundmi publikoi një video të re duke ushqyer zogjtë.

Ndryshe, Ryva është nënë e dy fëmijëve një vajzë dhe një djale.

Shiko videon: