Web Analytics
BallinaSHOWBIZKështu kombinohen në veshje Learta dhe Njomza

Kështu kombinohen në veshje Learta dhe Njomza

Learta gjithmonë vërehet që është një person i dashur me të gjithë.

Ajo për ndjekësit nuk ndalet duke publikuar momente të shumta nga përditshmëria, ku gjithmonë reflekton me pozitivitet.

Me kunatat Learta ka raport superior, duke shprehur shumë herë dashurinë që ka për to.

Në një foto të fundit, shihet se sa mirë janë kombinuar në veshje ajo dhe Njomza./kosovarja

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit