Kështu kujdeset gruja e Milot Rashices për djalin

Belkiz është një ndër emrat më të komentuar në media rozë.

Gruaja e futbollistit të njohur të Kosovës, Milot Rashicës, vazhdimisht merr vëmendje  në rrjete sociale.

Gjatë vitit të kaluar Belkizja dhe Miloti ata sollen në jetë bebushin e tyre dhe qe nga ajo kohë fansat ishin në merak ta shohin atë se si kujdeset për djalin.

Bukuroshja shumë shpesh publikon fotografi me burrin e saj Milotin dhe djalin.

Sot, ajo ka publikuar fotografi të djalit, dhe shihet se po kujdeset shumë mirë. /Kosovarja/