Kështu lazdrohet gruaja e Lutës kur vajza i bën video

Familja e Lutfi Haziri dalin shpesh në mediat rozë.

Kjo për faktin se kanë bërë famë e po marrin vëmendje me postimet e tyre, e në veccanti gruaja dhe vajza.

Publiku veç se e njeh bashkëshorten e tij, këngëtaren e njohur Mirvete Bajramin e cila është përfolur shumë për ndryshimet drastike në pamje.

Ajo po ashtu ka raporte shumë të afërta me tri vajzat e saj Lotinën, Këngën e Mimasin, me të cilat duket sikur ti kishte shoqe.

E sot teksa këngë e nxjerrë në video Mika lazdrohet si të ishte vajzë e rë./Kosovarja/