7.7 C
Kosovo
E shtunë, 14 Dhjetor, 2019
Ballina Uncategorized Kështu ndihet krenare me pritjen që i bëmë Anglisë, Dua Lipa

Kështu ndihet krenare me pritjen që i bëmë Anglisë, Dua Lipa

Këngëtarja Dua Lipa është ndier tejet krenare me popullin e saj.

Ajo këtë gjë e ka shprehur përmes një fotografie ku na falenderon.

Dua Lipa është ndjerë krenare për pritjen që Kosova i bëri skuadrës angleze në ndeshjen që u zhvillua.

Anglia luajti kundër Kosovës në Prishtinë dhe ra në sy mikpritja që kosovarët i bënë.

Dua Lipa ka publikuar foton e skuadrës së Anglisë në InstaStoryn e saj, ku ka shkruajtur “Faleminderit Kosovë”.

Kujtojmë që Dua zhvilloi së fundmi një koncert në Dubai, ku elektrizoi gjithë fansat e Lindjes së Mesme.

608,833FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

Granit Xhaka dhe Eros Grezda, në tribuna për ta përkrahur boksierin Florian Marku

Në mesin e shumë të pranishmëve në Ceshire të Anglisë mbrëmë, në përkrahje të boksierit Florian Marku ishte edhe ylli i Arsenalit, Granit Xhaka,...
web
analytics