Kështu ngrehet Kejvina për tu dukur më e gjatë në foto

Kejvina Kthella ka marr zemrat e fansave edhe njëherë.

Kejvina Kthella ka publikuar një seri fotosh së fundmi me të cilat ka arritur edhe një herë të marrë vëmendjen.

Kejvina është duke shijuar disa ditë pushimi në vendlindje, dhe para pak orëve ka publikuar disa foto ku shihet teksa e shijon një ditë me diell.

Bukuroshja në fotot e shpërndara në profilin e saj në Instagram, është paraqitur me rroba plazhi ngjyrë zezë dhe në plan të parë kishte asetet.