7.7 C
Kosovo
E shtunë, 14 Dhjetor, 2019
Ballina Uncategorized Kështu nuk jemi mësuar ta shohim Gjysten !

Kështu nuk jemi mësuar ta shohim Gjysten !

Gjyste Vulaj ka vite që është pjesë e estradës shqiptare, ku numëron një karrierë të gjatë muzikore.

Këngëtarja njihet edhe për paraqitjen e saj joshëse si në klipe por edhe në rrjete sociale me fotografitë që publikon.

Ndryshe nga çdo paraqitje e saj tejet ekstravagante, kësaj radhe këngëtarja ka vendosur si asnjëherë tjetër të mbulohet.

Së fundmi ajo ka udhëtuar drejt Stambollit nga ku dhe po publikon pamje të ndryshme, e ndonëse nuk ka lënë pa vizituar xhamitë atje “Blue Mosque”, ku këngëtarja padyshim se duhej mbuluar e gjitha.

Gyste Vulaj ka vite që është martuar me Sokolin, ku kanë dy fëmijë, vajzë e djalë.

608,833FansLike
29,781FollowersFollow
1,053FollowersFollow

TË FUNDIT

Granit Xhaka dhe Eros Grezda, në tribuna për ta përkrahur boksierin Florian Marku

Në mesin e shumë të pranishmëve në Ceshire të Anglisë mbrëmë, në përkrahje të boksierit Florian Marku ishte edhe ylli i Arsenalit, Granit Xhaka,...
web
analytics