Web Analytics
BallinaSHOWBIZKështu përgjigjet Selvija kur e pyesin për lidhjen e Shpatit me Afërdita...

Kështu përgjigjet Selvija kur e pyesin për lidhjen e Shpatit me Afërdita Dreshajn

Shpat Kasapi dhe Selvije Jao janë ndër ciftet më të komentuara shqiptare.

Por para Selvijes Shpati pati një lidhje të gjatë më modelen e njohur Afërdita Dreshajn, shkruan InfoKosova.

Ndërsa së fundi fansat pyetën Selvijën se cfarë mendon ajo për ish-at e bashkëshortit të saj.

“Ish-at? Përse aq shumë ka pasur a? Ato që njoh unë janë yje. Ashtu si ju edhe unë lidhjet që ka pasur Shpati i kam parë nga televizori. Respektoj çdo femër që ka qenë në jetën e Shpatit” – është shprehur Selvija./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit