Kështu po duket Eni si një shtatzëne

Këngëtarja Eni Koçi ende duket në formë dhe bukur gjatë shtatzënisë së saj.

Pas tri viteve martesë së bashku me reperin Genc Prelvukaj, çifti kanë vendosur që të bëhen prindër dhe për këtë ata e dhanë lajmin muajin e kaluar.

Gjinia i fëmijës është vajzë.

E pas një muaji, Eni është shfaqur e mahnitshme me një fustan të gjelbër teksa i ka uruar fansave të saj një “mirëmengjes”.

Këngëtarja ende është në formë të mirë dhe pozitive po ashtu. /Express/