Web Analytics

Kështu po përgatitet Dafina Zeqiri për mëmësinë

Dafina Zeqiri është ndër këngëtaret më të përfolura në media rozë dhe jo vetëm.

Ajo është komentuar shpesh herë kohëve të fundit për një shtatëzani të mundshme.

Në një story në Instagram me një bebe në dorë, shihet se Dafinës po i ka hije mëmësia.

Këngëtarja e njohur po bënë përgatitjet e fundit për dasmën e saj./kosovarja

Shiko foton:

Nga rubrika