Kështu pozon Kim Kardashian përpara të dashurve të motrave të saj

Të martën, ylli i Keeping Up With the Kardashians, Kim Kardashian ndau një pamje të saj duke pozuar para të dashurëve të motrave të saj  Kourtney, Tristan Thompson dhe Travis Barker.

Fotoja u bë në të vërtetë më 16 prill kur ylli i realitetit 40-vjeçar dhe vëllezërit e motrat e saj u bashkuan për festën e 42-të para-ditëlindjes së Kourtney.

Dhe ndërsa gjërat midis Kourt dhe Travis janë të nxehta, Khloé dhe Tristan mbeten të lëkundur ndërsa merren me një tjetër skandal që ka të bëjë me lidhjen e tyre.

30-vjeçarja kanadeze ngriti një padi shpifjeje ndaj Kimberly Alexander, e cila pretendoi se lindi fëmijën e Tristan, pavarësisht një testi negativ të ADN-së.

Tristan e lindi djalin e tij katër vjeçar Princ Oliver me lidhjen paraprake me Jordan Craig ndërsa ai ishte në shoqëri me bashkëthemeluesen 36-vjeçare të Good American.

Khloé u nda më parë me Thompson – me të cilin ajo ka vajzën tre vjeçare True – në shkurt 2019 pas tre skandaleve të tij të mashtrimit.

Ndërkohë, Kim dhe burri i saj i tretë Kanye West do të festojnë më tej ditëlindjen e tetë të fëmijës së tyre më të madh, North ëest, më 15 qershor.

Ndryshe, Kardashian bëri kërkesë për divorc nga reperi-dizajner fitues i Grammy -pas gati shtatë vjet martese.