Kështu reagon Mozzik kur Loredana i vesh rrobat e tij

Mozzik dhe Loredana janë duke kaluar disa ditë së bashku, ata duket se po  kalojnë mirë me njëri-tjetrin së fundmi.

Së bashku apo jo, ata po i gëzojnë  fansat e tyre pasi po shihen në vendet e njejta me fëmijën e tyre, Hanën.

Së fundmi Loredana ka postuar në Instagram disa foto, në të cilat shihet e veshur  pantallona dhe një bluzë të meshkujve.

Kjo bluzë duket se i takon Mozzik, sepse atë e ka pasur reperi në videoklipin e këngës Madonna.

Dhe kështu reperi ishte i pari që la një koment Loredanës duke i shkruar: “Bluzë e bukur”.

Ndërsa Loredana i ka kthyer përgjigjen pa humbur kohë, “A mund të njihemi?”./Loredana/