Web Analytics

Kështu reagon Xhensila Myrtezaj kur pyetet për ndarjen nga Bes Kallaku

Bes Kallaku pranoi ndarjen nga Xhensila Myrtezaj në “Ferma VIP”, por nuk ndau detaje.

Nga ana tjetër, Xhensila ka qëndruar e rezervuar dhe nuk ka folur publikisht për këtë çështje.

Po ashtu, e pyetur në “Pushime On Top”, këngëtarja ka refuzuar të përgjigjet.

“Donim të shuanim një prej kureshtjeve më të mëdha të showbizit të muajve të fundit, por fatkeqësisht morëm një përgjigje negative, një refuzim.

Nuk e dimë nëse kjo do të jetë një mënyrë që çifti të vazhdojë ta mbajë publikun të ingranuar, duke rritur më tej shitjet e tyre nga ana profesionale”, tha gazetarja e “Pushime On Top”.

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Pushime On Top (@pushime_on_top)

Nga rubrika