Kështu relaksohet në natyrë gruja e ‘molerit’

Arta Desku, bashkëshortja e aktorit dhe moderatorit Shpetim Desku, është mjaftë e përfolur në mediat rozë.

Duke publikuar fotografi në ndryshme në llogarinë e saj instagram, arrin të marr pëlqime të shumta nga fansat e saj, shkruan infokosova.

Së fundmi Arta ka publikuar një foto, të pazakonshme.

Ajo shihet duke zgjatur duar, e si duket po bënë pak relaks./infokosova