Kështu Sara argëtohet në Kosovë

Sara Malaj tregoi përmes një insta story se ndodhet në Kosovë.

Ndërsa më vonë ajo u takua me ish konkurrentin e Përputhen Andi Artani dhe vëllaun e tij ku postuan edhe një foto bashkë, shkruan InfoKosova.

Ajo postoi një video me një vajzë duke u argëtuar në Gjakovë.

Ndërsa ajo që vërehet është se nuk ka postuar ndonjë foto apo video me Atdheun./InfoKosova/