Kështu shkon e veshur në aeroport gruaja e Milot Rashices

Belkize Kera bashkëshortja e futbollistit të talentuar Milot Rashica, kohë pas kohe tërheq vëmendjen e medias.

Vushtriasja bukuroshe poston mjaftë fotografi në rrjete sociale, ku tregon jetën e saj private, shkruan “Kosovarja”.

Belkizja ka stil elegant, por në udhëtimin e fundit me të shoqin dhe të birin, është veshur në mënyrë sportive.

Ani pse me trenkerka, Belkizja ka vënë një çantë të markes Givenchy, e cila është glamuroze e me xixa, a po iu pëlqen?