Kështu shtrihet e pushon në natyrë deputetja Adriana Matoshi

Deputetja e Kuvendit të Kosovës dhe aktorja e njohur Adrian Matoshi duket se është lodhur me punët kohëve të fundit.

Duke e sinkronizuar punën në Kuvend e si aktore sigurisht që është më e vështirë, shkruan InfoKosova.

Së fundmi ajo ka postuar një video ku shihet në natyrë duke pushuar.

Më sy mbullur duket se po e shijon momentin në maksimum./InfoKosova/

Shiko videon: