Tara Muharremi është emër i njohur dhe shumë i lakuar në vendin tonë, ani pse ajo është shumë e re, shkruan “InfoKosova”.

Tarën të famshme e bënë prindërit e saj Blerimi dhe Teuta, të cilët në çdo paraqitje nëpër intervista e përmendin, dhe ajo tashmë gëzon një numër të konsideruar fansash në krahë të prindërve.

E sonte babai i Tarës, Blerimi u martua me një dasmë madhështore me të dashurën e tij Afrona Dikën.

Tara në dasmën e babait dhe njerkës ishte veshur por si një princeshë e sapo dalur nga përrallat.

Dukej aq e lumtur pranë çiftit të ri.

Ja shikojeni tani./InfoKosova/