Web Analytics
BallinaUncategorizedKështu u njoftua Lutfi Haziri me gruan e tij

Kështu u njoftua Lutfi Haziri me gruan e tij

Nënkryetari i LDK-së dhe Kryetari i Gjilanit ka folur rreth takimit të tij të parë me bashkëshorten e tij, në Kanal 10.

Ai është i martuar me Myrvete Bajramin e njohur si Mikja, e cila është edhe këngëtare.

“Për herë të parë jemi takuar në aktivitete.

Mikja ka qenë në kulmin e famës së vetë, unë kam qenë në kohën time në Gjilan, udhëheqës i rinisë, kryetar i Forumit të Rinisë në atë kohë.

Kurse Mikja ishte në rritje bashkë me motrën e vet Makbulën”, ka treguar rrëfimin e tij për takimin e parë me Miken, Lutfia./kosovarja

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit