Web Analytics

Këta janë banorët që shkojnë në nominin për këtë javë

Botuar nga: InfoKosova

Mbreme jane zgjedhur edhe banoret qe do te shkojne ne nominim per kete jave.

Monika, Alby, Vesa, Edona, Lindita dhe Lumbardhi janë banorët e nominuar për këtë javë.

Televotimi është i hapur me pyetjen “Kë doni të shpëtoni”.

Për të kuptuar se kush kë shpëtoi në zinxhir, shikoni videot e mëposhtme./Klankosova/

Shiko videon:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,028,061FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT