Web Analytics

Këta janë dy emra të rinj në “Dancing with the Stars”, janë kolegë këngëtarë…

Botuar nga: InfoKosova

Fifi dhe Sardi Strugaj janë parë në ambientet e Top-Channel të shoqëruar nga balerinët e “Dancing with the Stars”, që sipas burimeve të Kryefjala të dy këngëtarët thuhet se do të jenë pjesë e programit të kërcimit.

Të dy janë artistë më të përfolur të momentit.

Fifi sapo është bërë nënë e një djali, ndërsa Sardi një nga këngëtarët më të përfolur të momentit.

Produksioni i “Dancing with the Stars” ka nisur të prezantojë emrat e konkurrentëve të këtij edicioni të dytë, emra të cilët Kryefjala i ka bërë publikë kohë më parë./Shqip

Shiko fotot:

RRJETET SOCIALE

630,632FansaPëlqeje
27,998NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

x