Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip KosovaKëta janë dy të eliminuarit e parë nga gjysëmfinalja e “BBVK”

Këta janë dy të eliminuarit e parë nga gjysëmfinalja e “BBVK”

Sonte po mbahet gjysëmfinalja e “Big Brother VIP Kosova”. Në gjysëmfinale janë shtatë banorë. Por jo të gjithë do të shkojnë finale. I eliminuari i parë është Bruno.

Ndersa e eleminuara e dyte nga gjysemfinalja eshte modelja Gresa Hoti. Per Gresen eshte eleminimi i dyte, pasi heren e pare e kishte pasur kutin e fatit, e cila me bileten e kthimit u kthy prap ne shtepi dhe qendroj deri sonte.

Opinionisti Olti u shpreh se Gresa kishte dy dalje me fat, heren e pare kishte kuntin e fatit e cila e riktheu ne shtepin dhe dalaj e dyte ishte se kishte Andin me afer.

Ndryshe, në gjysëmfinale ishin Vedati, Stresi, Xhuli, Mbresa, Artani, Gresa dhe Bruno. Finalja e madhe eshte ne javen e ardhshme saktesisht te premten e ardhshme ku do t epercaktohet fituesi.

Rrjetet Sociale

630,405FansaPëlqeje
28,210NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit